İstanbul’da bir efsane! Park Fora…

21/11/2019

1996 yılından bu yana deniz ürünleri restaurantı olarak istanbul’un Boğaz ile kucaklaştığı semtlerden biri olan Ortaköy’de yer alan Cemil Topuzlu Parkı içerisinde Ali Rıza Yılmaz ve İlhan Çulha tarafından işletilmektedir.

İstanbul boğazının mavisi ile Cemil Topuzlu Parkı’nın yeşilinin bir arada olduğu ve muhteşem bir boğaz manzarasını kendine doğal fon olarak edinmiş olan Park Fora, gıda güvenliği politikası gereği; misafir beklentilerine en üst düzeyde cevap veren ve uluslararası kalite standartlarında hizmet veren bir restoranttır. Gıda mühendisi denetiminde hizmet sunan Park Fora, koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olmanın yanısıra ISO 22000 ve ISO 9001 belgelerine sahip olarak yeme içme sektöründe daima öncü ve yenilikçi olan tavrını bu alanda da korumuştur.

Balık halinde her sabah, gün doğmadan yapılan balık mezatında Karadeniz, Marmara, Saroz Körfezi ve Ege Denizi’nin en seçkin balıkları ve deniz ürünleri, Park Fora mutfak şefi denetiminde Park Fora ekibi tarafından sizler için seçilir, taze ve günlük olarak Park Fora’da damak zevkinize sunulur.

Park Fora’nın menüsünde, taze balığın yanı sıra balık ve deniz ürünleri ile hazırlanmış, dünya ve Türk mutfağının en güzel örneklerini ve geleneksel balık restaurantı anlayışının olmazsa olmazları olarak tabir edilen soğuk ve sıcak mezeleri tatma şansını bulabilirsiniz.

Park Fora her daim mutfağın geliştirilmesine azami önemi vermiş bir restaurant olarak dönemsel değişimleri ve gelişmeleri sizlerin damak zevkine sunmaktan büyük mutluluk duyar…

Posted in Genel
\

Rezervasyon Formu
Reservation Form

    error: İçerik korunmaktadır!