Balık Restoranı

25/10/2019

Park Fora’nın lezzetlerinin müdavimi olacaksınız…

İstanbul Kuruçeşme’de mavi ve yeşili kendisine doğal fon edinmiş restoranımızda 40 yıllık deneyimimiz ile hizmet veriyoruz. Yeni tatların öncüsü olmakla beraber klasik balık restoranı çizgimizi de koruyor hem klasik lezzetlerin hem yeni tatların öncüsü olmaya devam ediyoruz. Sade dekorasyonumuz, emsalsiz boğaz manzaramız, eşsiz lezzetlerimiz ve kaliteli servis anlayışı ile yıllardır süregelen misafir memnuniyetini korumak başlıca önceliğimizdir.

Menümüzde taze balığın yanı sıra balık ve deniz ürünleri hazırlanmış dünya ve Türk mutfağının en güzel örneklerini ve geleneksel balık restaurantı anlayışının olmazsa olmazları olarak tabir edilen soğuk ve sıcak mezeleri tatma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca kabuklu deniz mahsülleri sevenler için kral yengeç, ıstakoz, istridye, vongole, moulmarine, fırında tarak özel lezzetlerimiz arasında yer almaktadır.

Balık restoranlarının gastronomi sektörünün öncüsü olduğu ve sektöre çok önemli katkılar sağladığı inancını hep koruyor ve geliştirmek adına Park Fora ekibi olarak çalışıyoruz.

Rezervasyon için hemen tıklayın!

Posted in Balık ve YaşamTags:
\

Rezervasyon Formu
Reservation Form

    error: İçerik korunmaktadır!